
Анкер забивний цанга латунна під болт і метрову шпильку від 6 мм
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (67) 791-22-53
- +380 (99) 181-00-98
- +380 (93) 749-12-72
- +380 (97) 690-65-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
screwhouse.com.ua
Розмір
Кількість.
мм
в уп.
м8\10х40
100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Довжина анкера | 30 мм |
| Матеріал анкера | Латунь |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Забивається |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приховування | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴
