
Пічка газова туристична портативна "NURGAZ" під газові пробивні картриджі (Туреччина)
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NG132
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пічка газова туристична портативна "NURGAZ" широко використовується в походах, у польових умовах, на риболовлі та полюванні, автомобілі, де немає доступу до централізованої мережі природного газу джерела електрики. Як джерело горіння застосовуються газові картриджі пробивного типу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.19 кг |
| Виробник | Nurgaz |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Плита |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Матеріал газового пальника | Пластик |
| Тип балона | Клапанний |
| Час безперервної роботи | 2 годин |
| Типи палива | Газ |
| Стан | Новий |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оптимально для кількості осіб | 4 |
| Діаметр встановлюваної ємності | 200 мм |
| Час закипання 1л води | 1 хв |
| Вітрозахист | Ні |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Ні |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴







