Редуктор балонний пропановий типу РДГС призначений для зниження тиску газу з балона до споживача з номінальним тиском 1,25 атмосфери.
УВАГА — на цей різновид товару продавцем НЕ поширюються гарантійні зобов'язання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Пропускна здатність | 0.2 куб.м/год |
| Максимальна вхідний тиск | 25 бар |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Матеріал корпусу регулятора | Алюміній |
| Вага | 0.15 кг |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Робоче середовище | Пропан |
| Максимальний робочий тиск | 0.125 |
| Приєднувальний діаметр | 22 |
| Максимальний тиск на вході | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





