увагу! ціна на заголовній сторінці вказана за одну Goth- товару!
Заглушка алюмінієва на пропанові вентилі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Донмет |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал заглушки | Алюміній |
| Робоче середовище | Газ |
| Форма заглушки | Шестигранна |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Робочий тиск | 25 бар |
| Мінімальна температура робочого середовища | -60 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.025 кг |
| Гарантійний термін | 70 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴









