screwhouse.com.ua
Розмір
Кількість.
мм
в уп.
м8\10х40
100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Довжина анкера | 30 мм |
| Матеріал анкера | Латунь |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Забивається |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приховування | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

