screwhouse.com.ua
8х50
100
10х50
100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 4 мм |
| Довжина дюбеля | 35 мм |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для листових матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Складаний пружинний |
| Упаковка | Пачка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

