
Хомут черв'ячний Кріплення та герметизація шлангів і труб Нержавіюча сталь 10-16
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (67) 791-22-53
- +380 (99) 181-00-98
- +380 (93) 749-12-72
- +380 (97) 690-65-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут черв'яковий нержавіюча сталь для кріплення, герметизації шлангів і труб
Затиски для шлангів можна використовувати для зміцнення, герметизації шлангів та труб і багато іншого. Хомути черв'якові дуже популярні і часто використовуться, тому що вони є багатофункціональними, простими в користуванні і не потребують спеціальних інструментів - викрутка (хрестова, шліць) або торцевий ключ - все, що необхідно для роботи з цим хомутом Знімна гвинтова/черв'ячна передача сполучається з прорізами у смузі для регулювання діаметра затискача в заданому діапазоні. Смуга може бути повністю випущена (відкрита), тому затискачі для шлангів можуть бути встановлені на шлангах і трубках вже на місці. Затискачі для шлангів багаторазові і також відомі як: затискні гвинти для черв'яків, затискачі для черв'ячної передачі, гвинтові затискачі. Щоб визначити необхідний розмір, встановіть шланг (або трубу) на фітинг або трубу, виміряйте зовнішній діаметр шланга, потім виберіть затискач, який містить цей діаметр приблизно в середині його діапазону. Якщо встановлене зовнішнє коло шланга відоме, розділіть його на 3,14 (Пі), щоб перетворити коло на діаметр.
Розміри (диапазон):
8-12
10-16
12-20
16-27
20-32
25-40
32-50
40-60
50-70
60-80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний діаметр обтиснення | 250 мм |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 8 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для сільського господарства, Для труб, Для автомобілебудування, Для шлангів, Універсальний |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Товщина смуги | 1 мм |
| Ширина смуги | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| хомут нержавейка | 10-16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴
