
Пальник газовоздушний, металевий, збутовий на газоподібному паливі з важелем Ф9мм L410 мм (виробництво Китай)
200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: пропан,метан
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пальник газовоздушний — діаметр сопла 28 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип роботи пальника | Інжекційний |
| Вага | 0.25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пальника | Для газозварювання |
| Тип | Пальник |
| Максимальна робоча температура | 300 |
| Для пальників і різаків для газозварювання | |
| Витрата газу | 5 кг/год |
| Номінальний тиск газу | 0.2 МПа |
| Горючий газ | Пропан-Бутан, Природний газ (Метан) |
| Тип газового різака | Для ручного різання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴







