увагу! ціна на головній сторінці вказана за одну одиницю товару!
Заглушка латунна на кисневі вентиля з різзю G3/4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Донмет |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал заглушки | Латунь |
| Робоче середовище | Газ |
| Форма заглушки | Шестигранна |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Робочий тиск | 100 бар |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 0.025 кг |
| Гарантійний термін | 70 років |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴








