
Балон вуглекислотний (CO2) V-10 л (виробництва часів ссер)
від 8 500 ₴
- В наявності
- +380 (99) 181-00-98
- +380 (93) 749-12-72
- +380 (97) 690-65-39
Балон вуглекислотний 10 л. Характеристики
Габаритні розміри, мм 140х1060
Робочий тиск, max МПа (кгс/см2) 15 (150)
Маса, кг 9,6
Углекслотні балони сьогодні широко застосовуються в сільському господарстві та екології, медицині та парфумерії, металургії та машинобудуванні, будівництві та електрозварці.
Важливу роль вуглекислоти рідка, яка є необхідним заходом під час проведення операції. З іншого боку діоксид вуглецю використовується в медицині як стерилізаційний матеріал. А ось найунікальніше застосування вуглекислоту здобула в сільськогосподарській сфері, адже з її допомогою створюють штучні дощі! Крім того, вуглекислоти відіграють найважливішу роль у створенні акуратних швів під час електрозварювання та полегшує процес заточування тонких частин деталі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARG |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення балона | Для газових сумішей, Для азоту, Для аргону, Для вуглекислоти |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 755 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Маса порожнього балона | 12.7 кг |
| Робочий тиск | 150 бар |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Конструкція | Лита |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Товщина стінки балона | 4.5 мм |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Термін служби | 60 років |
| Випробувальний тиск | 250 бар |
- Ціна: від 8 500 ₴






