Призначений для зниження та регулювання тиску газу — пропан-бутану, що надходить із балона, й автоматичного підтримання робочого тиску газу.
Найбільша пропускна здатність, м3/год — 5,0
Максимальний тиск газу на вході, МПа (кгс/см2) - 2,5 (25)
Максимальний робочий тиск газу, МПа (кгс/см2) - 0,3 (3)
Умовний прохід гумо-тканинного рукава в мм — 9
Маса, не більш ніж кг — 0,5
Найбільша пропускна здатність, м3/год — 5,0
Максимальний тиск газу на вході, МПа (кгс/см2) - 2,5 (25)
Максимальний робочий тиск газу, МПа (кгс/см2) - 0,3 (3)
Умовний прохід гумо-тканинного рукава в мм — 9
Маса, не більш ніж кг — 0,5
Конструкція підвищеної надійності!
Повернення за рекламаціями — менш ніж 0,1 відсотка.
Безпечні!
Корпус і штуцера виготовлені з латуні.
Повернення за рекламаціями — менш ніж 0,1 відсотка.
Безпечні!
Корпус і штуцера виготовлені з латуні.
УВАГА — у підрозді фото товару представлений паспорт виробу з докладним описом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Виробник | Донмет |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний тиск на вході | 2.5 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 0.3 МПа |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Приєднувальний діаметр | 21.8 мм |
| Пропускна здатність | 5 куб.м/год |
| Робоче середовище | Пропан |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴









