увагу! ціна на заголовній сторінці вказана за одну Goth- товару!
Гайка М12х1.25 призначена для закріплення ніпеля Ф6мм на газокисневих різаках і пальниках
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.01 кг |
| Виробник | Донмет |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ширина | 16 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 14 мм |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Стан | Новий |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Розмір під ключ | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴










